přesun na hlavní stránku přesun na hlavní stránku

Ostatní vzdělávání- Distribuce SW a odborné literatury


- Ekonomický a účetní program POHODA (Program POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Jeho jednotlivé varianty obsahují různý rozsah a kombinaci funkcí. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a vhodný pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají výrobou, obchodem i poskytováním služeb, pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.)

- POHODA Business Intelligence

(Nástroj pro analýzu a reporting dat. Řešení POHODA BI je určené pro uživatele ekonomicko-informačního systému POHODA. Pomáhá s hloubkovými analýzami různorodých dat tím, že je svým uživatelům předkládá jako srozumitelné informace formou přehledných reportů.)

- Personalistika a mzdy PAMICA

(PAMICA je profesionální nástroj na vedení agend personalistiky, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců. Využitelný je pro uživatele ekonomického systému POHODA, jiného ekonomického systému, nebo i samostatně, např. ke zpracování mezd na zakázku pro neomezený počet firem. Ocení jej všechny organizace postupující podle zákoníku práce, nejen živnostníci, ale i podnikatelé a společnosti, které při zpracování mezd využívají složitějších mzdových postupů pro nerovnoměrné rozvrhy pracovní doby, pro souběhy pracovních poměrů u zaměstnance, pro členění mzdových nákladů atd. Obsahuje editor tiskových sestav REPORT Designer pro úpravu tiskových sestav a vytváření vlastních tiskových výstupů.)

- Daňová přiznání TAX

(Zpracováváte daňová přiznání sobě nebo svým klientům? Můžete využít software TAX, který vám tuto činnost maximálně usnadní. Pokud navíc používáte pro vedení účetnictví nebo daňové evidence ekonomicko-informační systém POHODA, nemusíte většinu údajů přiznání vyplňovat ručně – program TAX umožňuje jejich automatické načtení.)

- Kniha jízd GLX

(Kniha jízd a cestovní náhrady GLX umožňuje komfortní vedení knihy jízd pro neomezený počet vozidel a účetních jednotek a zpracování tuzemských a zahraničních cestovních příkazů. Kromě těchto klíčových možností také umožňuje sledování a zpracování dalších údajů souvisejících s provozem vozidel. Program GLX ocení nejen živnostníci, ale i firmy, pro které je nutné vést knihu jízd.)

- Zákony a předpisy WINLEX

(WINLEX je výjimečný právní systém obsahující většinu platných českých právních předpisů od roku 1945 ze všech oblastí práva. Jeho součástí jsou zákony, nařízení vlády, vyhlášky jednotlivých ministerstev a dalších orgánů veřejné správy, pokyny, informace a stanoviska Ministerstva financí, Generálního finančního ředitelství, České národní banky a Ministerstva průmyslu a obchodu.)

- eWay-CRM®

(eWay-CRM® je informační systém, zasazený přímo do aplikace Microsoft Outlook. Je určený pro všechny firmy, které chtějí efektivněji řídit svůj obchod a následnou realizaci projektů/zakázek.)

- Zoner Photo Studio

(Zoner Photo Studio je oblíbený český program na fotky, který vám usnadní jejich zpracování krok za krokem. Od stažení fotek, přes jejich organizaci, jednoduché i pokročilé úpravy, až po sdílení on-line. Ať už jste úplný začátečník, nebo pokročilý fotograf, v ZPS najdete vše, co potřebujete.)

- Knihy a tiskoviny Zoner Press- Knihy a tiskoviny pro osobní rozvoj, MotivačníKnihy.cz- Legislativa, poradenstvíNaši odborní pracovníci Vám pomohou s vyřizováním žádostí, legislativy, poradenství v oblasti vzdělávání
a osobního rozvoje. Rovněž zajišťujeme marketingové průzkumy a analýzy.

- Reklama a propagace


Zajišťujeme marketingovou propagaci, vedení obchodních týmů, zavádění nových výrobků na trh, pořádání promoakcí, zajišťování doprovodných programů, teambuildingové a outdoorové akce.

- Elektronická a fyzická ostrahaZajišťujeme ostrahu majetku, objektů a osob, elektronické zabezpečení, zabezpečení sítí.